'

POGODA

ZAPYTAJ O NOCLEG

Data przyjazdu
Data wyjazdu

LOKALIZACJA

UDOSTęPNIJ

NEWSLETTER

Licznik: 207264

Sporty zimowe Karpacz


Karpacz posiada idealne warunki do uprawiania wszelkiego rodzaju sportów zimowych. Zarówno amatorzy takiej formy rekreacji, jak i profesjonaliści z pewnością zaspokoją swoje wszystkie sportowe oczekiwania. Domki całoroczne w Karpaczu są idealny miejscem dla dużych zorganizowanych grup, które odwiedzają to miasto. Do dyspozycji narciarzy oraz snowboardzistów jest kilka wyciągów o zróżnicowanym stopniu trudności. Na miejscu można także wypożyczyć sprzęt narciarski po bardzo korzystnych cenach.
  karpacz wychodzi naprzeciw bardzo wymagającym przyjezdnym, jakimi są bez wątpienia dzieci. Specjalnie z myślą o najmłodszych pociechach istnieje możliwość całorocznej jazdy na łyżwach lub też spróbowania swoich sił w Snowtubingu. Jest to specjalny ponton, na którym można zjeżdżać po stokach górskich. Natomiast dla osób, które poszukują większych sportowych emocji, władze miasta przygotowały skocznie narciarską o nazwie Orlinek. kwatery w karpaczu mogą być śmiało wykorzystywane również przez osoby samotne. Karpacz dostarcza mnóstwo atrakcji nie tylko w okresie zimowym. Również latem może tu przeżyć radosne chwile.
W Karpaczu zlokalizowany jest również jeden z większych w Polsce parków linowych, które ma w swojej ofercie niemal 40 rożnych atrakcji dla dorosłych oraz dla dzieci. Z pewnością warto sprawdzić swoją sprawność i spróbować sił na różnego typu przeszkodach. Oczywiście wybierając się w rejony górskie należy wybrać się też na piesze wycieczki. Krucze skały w Karkonoszach zaliczane są do najpopularniejszych obiektów wycieczkowych. W tym miejscu można zebrać bardzo rzadki okazy minerałów lub też spróbować swoich sił we wspinaczce skałkowej.